0242 343 2350
Kurumsal

Sevgili Meslektaşlarımız ve Değerli Müşterilerimiz;

 

Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın, bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz. Karamsarlık veya kötümserlikle değil, inanç ve çalışma azmi ile sıkıntıların altından kalkılabileceği görüşündeyiz.

 Ürün çeşitliliğimiz Avrupa’nın önde gelen markalarının distribütörlüğünde fark yaratmaktadır.  Ürün ve hizmet garantisi vererek, satış kanallarını kesintisiz destekliyoruz. Her zaman olduğu gibi pazardaki gereksinimleri takip ederek, müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. IŞILTAN BALABANLI GRUBU olarak mutlak suretle Türkiye’deki ilgili bakanlıkların tüm Teknik Yönetmeliklerine uyumlu ve Avrupa Topluluğu Uyum Yasaları Standartları gereği belirlenmiş olan güvenlik testlerinden geçmiş kaliteli ürünleri ve bu ürünleri üreten üreticileri tercih ediyoruz. İş ortaklarımızın paylarını ve taşıdıkları değerleri arttırmak her zaman öncelikli hedefimizi oluşturuyor. Deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı, yeni  projelere hızla adapte olma kabiliyetimizi sürekli yenileyerek gözden geçiriyoruz.

Gücümüzü aldığımız en önemli kaynak; sahip olduğumuz genç, dinamik, gelişime odaklı organizasyonumuzdur. Bu doğrultuda, iş yaptığımız alanlarda lider bir şirket olmanın verdiği gururu taşıyor, bunun bize yüklediği sorumlulukları biliyor ve bu gelişimi daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.

Tüm bu adımlar atılırken özveriyle çalışan yönetim kadromuza, işine yüreğini koyan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarılara taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.  
 
  Saygılarımla

İsmet Işıltan BALABANLI

CEO