Numatic, İngiltere’nin en büyük ticari temizlik ekipmanları üreticisidir ve Işıltan  A.Ş. güvencesiyle Türkiye pazarına sunularak dağıtımı ve bakım onarım servisi yapılmaktadır.

Işıltan A.Ş.  olarak bizde 30 yıldır modernleşmiş plazalarımızda  Numatic teşhir- Numatic Satış-Numatic Servis-Numatic Yedek Parça hizmetini vererek, NUMATIC markasının Türkiye ithalatçısı ve bakım onarım teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Işıltan A.Ş. eşliğinde Numatic ’in amacı; yenilikçi, yüksek kalite standartlarına sahip, fiyatının değerini hak eden ürünleri, Türkiye pazarında liderliğini koruyarak, değerli müşterilerimize sunmaktır.

Numatic Türkiye  Işıltan A.Ş. olarak; Numatic 2.El, Numatic Ürün Kiralama, Numatic Orijinal Yedek Parça, Numatic Resmi Teknik servisi olarak her zaman yanınızdayız.


IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY

1927 den beri faaliyette olan ve 2000’li yıllardan itibaren ise tamamen kurumsal bir organizasyon haline gelen şirketimiz, bu senede ülkesine ve çalışanlarına olan güveni ile geldiği noktayı korumayı ve bir nebzede olsa değerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamız endüstriyel temizlik makinaları ve temizlik ekipmanları pazarında uzun yıllar biriktirilen tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.